Sanayi ürünleri
Ürün yelpazemiz 1.500’den fazla yüksek kalitede zımpara çeşidini kapsamaktadır. Jumbo ruloları halinde ürettiğimiz zımparalar sonsuz bant, disk ve aynı zamanda plaka ve farklı ebatlardaki rulolara dönüştürülür. Bu çeşitlilik sayesinde dünya çapında tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz.
Geniş Bant Zımparalar
Bant zımparalar aşındırma ve zımparalama proseslerinin tüm aşamalarında kullanılabilir. Örneğin kontak tekerde veya teker desteği olmadan kullanılabilme kabiliyetine sahiptir. Bant zımpara uygulamaları için farklı tip ve ölçülerde makinalar kullanılmaktadır. Starcke VSM piyasa ihtiyacına göre farklı ölçülerde bant zımparalar sunmaktadır.
Dar Bant Zımparalar
Starcke VSM bant zımparaları kısa, dar, uzun ve geniş olarak çeşitli şekillerde ve müşteri uygulamalarındaki taleplere uygun ek yerleri ile üretmekte olup müşterilerine sunmaktadır.
Fiber Diskler
Esnek aşındırıcılardan üretilen fiber disklerimiz, değişik çaplarda üretilmektedir. Fiber disklerimiz açılı aşındırıcılarla birlikte maksimum aşındırma oranları sunmaktadır.
Cırtlı Diskler
Kağıt ve film mesnetli cırtlı disklerimiz farklı çap ve delik modelleri ile müşterilerimize sunulmaktadır. Yüksek kaliteye sahip olan farklı serilerimiz müşterilerimize maksimum verim ve geliştirilmiş yüzey kaliteleri sağlamaktadır.