Ürün Yelpazemiz
Jumbo rulolar halinde üretilmiş zımparalarımız bant, disk ve aynı zamanda plaka ve yine farklı ebatlardaki rulolara dönüştürülebilmektedir. Bu çeşitlilik ile farklı sektörlerdeki müşterilerimizin tüm yüzey aşındırma ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.
 
Farklı sektörlerdeki müşterilerimizin, yüzey aşındırma proseslerinde istedikleri yüzey kalitelerini en verimli ve en mükemmel seviyede sağlayabilecek ürün kalitesine ve çeşitliliğine sahibiz.

Yüksek Beklentiler için Yüksek Teknoloji Ürünleri

Yüksek teknoloji ürünlerimiz, proseslerdeki özel gereksinimleri karşılayabilmek için en yüksek kalite şartlarında özel bir teknoloji ile üretilmişlerdir. Kendiliğinden bilenen olarak da adlandırdığımız Compact ve Pearl serisi yüksek teknoloji ürünlerimiz, özel teknolojileri sayesinde müşterilerimize proseslerinde en verimli ve en ekonomik zımparalama süreçlerini sağlamaktadır. Tüm bu avantajlarının yanı sıra, yüksek teknoloji ürünlerimiz müşterilerimize geliştirilmiş bir yüzey kalitesi de sağlamaktadır.
 
“Top Size” olarak adlandırdığımız özel kaplama ekstra yağlayıcı katmanları sayesinde zımparalarımızın çalışma esnasında iş parçasını fazla ısıtmasını engellemekte ve uygulama verimini üst seviyelere çıkarmaktadır. Bu sayede bu kaplamaya sahip ürünlerimiz, farklı sektörlerdeki (paslanmaz vb.) özel uygulamalarda hem verimi arttırmakta hem de iş parçasının uygulama sırasında ısınıp yapısal değişikliklere uğramasını önlemektedir.
VSM®CERAMICS Ürünleri
VSM Seramik serisi ürünlerimiz soğuk zımpara uygulamaları için yapılmış agresif, özel ürünlerdir. VSM Seramik serilerimiz müşterilerimize yüksek verimlilikle beraber gelişmiş bir yüzey kalitesi de sunmaktadır.
Pearl Ürünleri
Kumaş desteği olan Pearl serisi özel teknolojiye sahip ürünlerimiz, uzun hizmet ömrü ve stabil yüzey kalitesi için geliştirilmiştir. Müşterilerimize uygulamanın başından sonuna kadar aynı mükemmel yüzey kalitesini sunan bu özel serimiz aynı zamanda uzun hizmet ömrüne de sahiptir.
Zirkonyum Alümina Ürünleri
Üstün kesme performansı ve ek yağlayıcı katmanlarıyla Zirkonyum Alümina serilerimiz çalışma alanındaki sıcaklığı düşük tutar ve yüksek aşındırma yapılmasını sağlar. Çalışma esnasında sıcaklığın düşük kalması ürünlerin hizmet ömürlerinin arttırırken, aşındırma esnasında sürekli olarak kırılma ile ortaya çıkan yeni kesici uçlar tüm hizmet süresi boyunca gelişmiş bir yüzey elde etmeyi sağlamaktadır.

Performans Sürekliliği için Yüksek Kaliteli Ürünler

Kurum içi geliştirilmiş alüminyum oksit, silisyum karbür ve dokumasız malzemeler gibi yüksek kaliteye sahip serilerimiz, performans sürekliliği sunmakta ve geniş ürün yelpazemizin temelini temsil etmektedir. Yüksek kaliteli ürün serilerimiz, yüksek aşındırma, uzun hizmet ömrü ve ekonomik avantajlar sağlamakla beraber geliştirilmiş bir yüzey kalitesi sunmaktadır. Paslanmaz ve yüksek sıcaklık çeliklerinin kuru aşındırılmasını içeren uygulamalar için Top Size kaplamalı ürünlerimizi önermekteyiz. Bu özel kaplama, ek yağlayıcı katmanları sayesinde aşındırma oranlarını arttırmakta ve çalışma parçasının yapısal değişikliklere uğramasını engellemek için çalışma alanında belirgin bir sıcaklık düşüşü sağlamaktadır.

Alüminyum Oksit Ürünler
Alüminyum oksit serileri katı ve çok serttir. Alüminyum Oksit metal ve ahşap yüzeylerin işlenmesi için evrensel bir granüldür.
Silisyum Karbür Ürünler
Silisyum karbür serileri camın, minerallerin, seramiğin, porselenin, taşın, titanyumun, verniğin, pirincin, tuncun ve çeliğin (özellikle çelik plakalar) işlenmesi için uygundur.
Dokumasız Ürünler
Dokumasız ürünler dokumasız naylon üzerine zımpara tozlarının serpiştirilmesi ile üretilmiş üç boyutlu yüzey kondisyonlama ürünleridir. Değişik zımpara kumları ve çeşitli katman malzemeleri sayesinde dokumasız ürünler neredeyse tüm yüzeylerin işlenmesi ve karmaşık nihai işlemler için uygundur.